CZYM JEST ZAPISANY FILTR I DO CZEGO SIĘ PRZYDAJE?

Dzięki funkcji "Zachowaj filtr" możesz szybciej i wygodniej odnaleźć swoje ulubione artykuły. Dodatkowo, otrzymasz automatyczne powiadomienie o nowych produktach dodanych do Twoich ulubionych kategorii. Każdorazowo po zalogowaniu się na Remix.pl, przy każdym zapisanym filtrze pojawi się liczba pokazująca ile produktów spełniających kryteria filtra dodaliśmy od Twojej ostatniej wizyty na stronie.

JAK ZAPISAĆ FILTR?

 W pierwszej kolejności należy wybrać jedną z 6 głównych kategorii: kobiety, mężczyźni, torby, akcesoria, obuwie, dzieci. Następnie wybieramy filtry podkategorii (np. sukienki, spodnie, odzież sportowa itp.), rozmiaru, koloru, marki, stanu produktu. Po określeniu interesujących nas filtrów, pojawi się możliwości zapisania ich pod dowolną nazwą. Dla każdej z głównych kategorii można utworzyć do 10 filtrów. Po ponownym załogowaniu się na stronie, wszystkie zapisane wcześniej filtry pojawią się w ramce w lewym górnym rogu, pod głównym menu.

 

 

1 KROK

 

 Po wybraniu głównej kategorii należy określić podkategorię w kolumnie po lewej stronie od listy produktów oraz wyfiltrować dostępne produkty, zgodnie z naszymi preferencjami, wg. marki, rozmiaru, koloru, stanu zużycia oraz daty dodania (pasek nawigacyjny pod głównym banerem).

2 KROK

Po wybraniu filtrów opisanych w punkcie 1, pod górnym paskiem menu pojawi się przycisk Zapisz filtr. Kliknij w niego.

Wybrane filtry zostały zastosowane. Możesz je teraz zapisać. Zapisz filtr

3 KROK

kliknij Zapamiętaj. Otworzy się okno z podsumowaniem wszystkich wybranych filtrów. Wpisz nazwę swojej selekcji i ‘Wpisz nazwę filtra”

 

FILTR ZOSTAŁ ZAPISANY!

ŻYCZYMY PRZYJEMNYCH ZAKUPÓW NA REMIX SECOND HAND!

Nasz regulamin został zaktualizowany. Korzystając ze strony remix.pl, potwierdzasz, że zgadzasz się z warunkami świadczenia usług.

x